طراحی سایت چیست - گزینه های طراحی سایت

آیا می‌دانید که نحوه ساختن دیتابیس چگونه است؟ اگر نمی‌دانید نگران نباشید! بیایید باهم یاد بگیریم!

در راه اندازی یک وب‌سایت نیز به همین صورت است؛ چرا که شما باید اسمی را برای وب‌سایت خود انتخاب کنید تا مشتریان و کاربران مورد هدف شما و فقط با داشتن نام سایت، بتوانند وارد کسب‌و‌کار اینترنتی شما شوند.( به عنوان مثال اسم برند ما میهن وردپرس می‌باشد.)

اما خوشبختانه از آن دوره و باورهای غلطش گذشتیم. امروز می‌دانیم که نام دامنه زیادی بلند باعث سردرگمی و ریزش مخاطب می شود که البته چیزی نیست که ما بخواهیم.

برای مدیریت مقالات وب‌سایت وارد بخش پیشخوان شوید و سپس از بخش “نوشته‌ها” وارد قسمت “همه نوشته‌ها” شوید.

مدتی از این جریان گذشت تا این که یک فردی به نام آقای مت مولنوگ به مسافرت رفته بود و در این سفر چند عکس از خود گرفته بود و تصمیم داشت این تصاویر را در وب‌سایت خود منتشر کند و متاسفانه سیستم مناسبی برای این کار پیدا نکرد؛‌ از همین رو دست به کار شد و یک سیستم را به تنهایی برنامه‌نویسی کرد و آن را بعدها به صورت کاملا رایگان روانه بازار کرد.

گام ششم آموزش طراحی سایت با وردپرس: با کنترل پنل ها آشنا شوید!

از سال ۱۳۹۴ شروع به‌کار کردیم و هدف ما کمک به شما برای ساخت یک کسب‌و‌کار اینترنتی موفق است. اما چطور؟ بهترین سایت‌ساز دنیا را ساخته‌ایم که بیش از ۲۵۰۰ وب‌سایت از آن استفاده می‌کنند.

استفاده از دسته بندی های سایت منبع حرفه ای ، افزودن فیلتر ها و قابلیت های مقایسه محصولات

از نظر گوگل بهینه باشد، یعنی کدهای آن کاملا سئو شده باشد که این موضوع باید توسط یک تیم متخصص انجام شود.

اکنون می‌خواهیم یک مقاله در حوزه کاری خودمان منتشر کنیم. در ابتدا از قسمت دسته‌ها وارد دسته‌بندی وب‌سایت شوید و قبل از شروع تولید محتوا و نوشتن مقالات وب‌سایت، چند دسته بندی بسازید؛ به طور مثال ما چند دسته بندی با عناوین موفقیت، رشد شخصی، کسب‌و‌کار، زندگی من و… می‌سازیم.

اما فروشگاه ساز ابزاری است که راه‌اندازی یک فروشگاه استاندارد را با هزینه بسیار مناسب‌تر فراهم می‌کند. چگونه؟ مشتری‌های یک فروشگاه ساز همگی از سیستمی استفاده می‌کنند که از قبل آماده شده است و صرفاً هزینه استفاده از این سیستم و دریافت پشتیبانی را پرداخت می‌کنند.

خب تا به اینجا توانستیم با استفاده از وردپرس، صفحه اصلی یک وب‌سایت شرکتی بسیار زیبا را طراحی کنیم؛ حال بیایید صفحات دیگری مثل صفحه “درباره ما” ایجاد کنیم.

پس از آن، وارد کنترل پنل اصلی مدیریت هاست می‌شوید و در آنجا می‌توانید به بخش‌هایی از سروری که اجاره کردید، دسترسی کامل داشته باشید.

پیش از هر اقدامی یک جلسه با مدیران برند تنظیم کنید و هرچه می‌توانید درباره برند و مجموعه اطلاعات بگیرید. سپس با استفاده از اطلاعات دریافتی‌تان رنگ‌های اصلی سایت را انتخاب کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *